Stowarzyszenie Różańca Świętego

Modlitwa różańcowa jest modlitwą człowieka za człowieka;
jest modlitwą ludzkiej solidarności, modlitwą wspólną odkupionych,
która odbija w sobie ducha i intencje pierwszej z odkupionych, Maryi, Matki i obrazu Kościoła;
jest modlitwą za wszystkich ludzi świata i historii,
żywych i umarłych, powołanych do tworzenia wraz z nami Ciała Chrystusa
i do stania się wraz z Nim współdziedzicami chwały Ojca"
(Jan Paweł II).

Stowarzyszenie Żywego Różańca założyła Francuzka, Paulina Jaricot, w 1826 roku w Lyonie. Celem modlitwy w formie, którą zaproponowała Paulina, tzn. jedna tajemnica różańca odmawiana codziennie, była pomoc misjonarzom, których sytuacja nie była wówczas łatwa. Była to pomoc w formie modlitwy i ofiary materialnej. Ta forma modlitwy szybko przyjęła się w całym ówczesnym świecie, także w Polsce, i trwa do czasów obecnych.

Stowarzyszenie Żywego Różańca to wspólnota, która składa się aktualnie z dwudziestoosobowych grup zwanych różami. Na czele każdej róży stoi zelator. Każdy członek róży rozważa i odmawia codziennie jedną tajemnicę różańcową, co łącznie stanowi modlitwę całego różańca w intencjach wyznaczonych przez Ojca św. na każdy miesiąc roku. Celem Żywego Różańca jest modlitwa i rozważanie tajemnic z życia Jezusa i Maryi oraz naśladowanie tych tajemnic w życiu codziennym za przyczyną Maryi i razem z Nią tak, aby całe nasze życie stawało się różańcem. Celem Różańca jest umacnianie wiary, leczenie nędzy moralnej, walka z szatanem, szerzenie pokoju, nabywanie cnót chrześcijańskich.

W Parafii istnieje 50 Róż Żywego Różańca - Róże Niewiast i Róże Mężczyzn, 3 Róże Młodzieży, oraz 4 Róże Dziewczęcej Służby Maryjnej.
Członkowie Róż dokonują zmiany Tajemnic zawsze w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 7:00 oraz w kaplicach dojazdowych. Podczas zmiany Ks. Proboszcz - opiekun Róż Żywego Różańca - informuje o ważniejszych wydarzeniach parafialnych i podaje intencje miesięcznych modlitw.
Młodzieżowe Róże Różańcowe zmiany tajemnic różańcowych dokonują w każdy I piątek miesiąca po Mszy św. o godz. 20.00, lub 21:00.
Poszczególne Róże pamiętają w swoich modlitwach o zmarłych członkach Róż, jak również o wzajemnej modlitwie w intencji rodzin należących do Róż.

Róże Różańcowe Ojców i Matek w parafii Podegrodzie

św. Józef

 

1. Laciuga Józef - Zelator
2. Bodziony Adam
3. Bodziony Wojciech
4. Florek Jerzy
5. Gąsiorowski Stanisław
6. Jurkowski Jerzy
7. Jurkowski Józef
8. Karpierz Mariusz
9. Kolbusz Józef
10. Laciuga Jerzy
11. Laciuga Stanisław
12. Laciuga Wojciech
13. Łatka Wiesław
14. Mordarski Stanisław
15. Mordarski Andrzej
16. Olszak Jan
17. Patynowski Józef
18. Poręba Stanisław
19. Wójcik Artur
20. Wójcik Józef
św. Kinga

 

1. Leokadia Bodziony - Zelatorka
2. Czesława Bodziony
3. Elżbieta Bodziony
4. Krystyna Bodziony
5. Janina Buczek
6. Jadwiga Frączek
7. Maria Karkoszka
8. Katarzyna Kawik
9. Małgorzata Laciuga
10. Alina Mrozek
11. Zofia Piekarczyk
12. Waleria Połeć
13. Maria Potoczek
14. Barbara Skoczeń
15. Irena Sułkowska
16. Kinga Waśko
17. Julia Winiarska
18. Janina Wnęk
19. Janina Zaremba
20. Barbara Zielonka
św. Anna

 

Kasprzyk Justyna- Zelatorka
1. Adamczyk Dorota
2. Buczek Maria
3. Duda Anna
4. Duda Magdalena
5. Grzesik Alicja
6. Konstanty Józefa
7. Konstanty Maria
8. Kunicka Zofia
9. Kunicka Renata
10. Laciuga Janina
11. Ogorzałek Helena
12. Pasiut Maria
13. Perełka Michalina
14. Smoleń Krystyna
15. Średniawa Wanda
16. Szewczyk Maria
17. Toczek Irena
18. Wojtas Zofia
19. Zygmunt Janina
20. Zygmunt Stefania
NMP Opiekunka Rodzin

 

1. Bodziony Zofia - Zelator
2. Porębska Maria
3. Porębska Zofia
4. Bodziony Monika
5. Bodziony Natalia
6. Zielińska Maria
7. Rams Bogumiła
8. Gomółka Zofia
9. Lorek Janina
10. Połeć Teresa
11. Helena Matjaszek
12. Król Stefania
13. Babik Anna
14. Dara Bogusława
15. Witkowska Barbara
16. Obrzud Maria
17. Koszkul Aniela
18. Góra Alina
19. Wilczyńska Józefa
20. Wójcik Maria
św. Wojciech

 

1. Gomółka Wojciech - Zelator
2. Biel Stanisław
3. Biel Jan
4. Olszak Walenty
5. Hejmej Kazimierz
6. Plata Władysław
7. Szabla Stanisław
8. Duda Antoni
9. Duda Grzegorz
10. Duda Stanisław
11. Bieryt Adam
12. Iwan Zbigniew
13. Gil Andrzej
14. Golonka Franciszek
15. Pasoń Krzysztof
16. Kos Franciszek
17. Błaszczyk Tadeusz
18. Fryzowicz Stanisław
19. Fryzowicz Jan
20. Bogudzki Wojciech
św. Jakub Apostoł

 

1. Duda Stanisława - Zelatorka
2. Duda Janina
3. Klag Maria
4. Duda Wanda
5. Cięciel Helena
6. Łatka Czesława
7. Witowska Teresa
8. Stec Helena
9. Poparda Maria
10. Bieniek Stanisława
11. Waligóra Zofia
12. Waligóra Małgorzata
13. Oleś Monika
14. Koszyk Agata
15. Zięba Władysława
16. Zięba Aneta
17. Duda Krystyna
18. Lorczyk Barbara
19. Potoniec Beata
20. Kaszuba Anna
św. Piotr Apostoł

 

1. Basta Maria - Zelatorka
2. Ciągło Ludwika
3. Janik Róża
4. Klimczak Helena
5. Konstanty Jadwiga
6. Kotarba Jadwiga
7. Łabuda Irena
8. Matiaszek Maria
9. Migacz Agata
10. Migacz Bronisława
11. Mucha Alina
12. Nawalaniec Małgorzata
13. Olszak Michalina
14. Pasiut Bożena
15. Pietruszka Maria
16. Pietrzak Wiesława
17. Pogwizd Kazimiera
18. Stec Maria
19. Zielińska Stanisława
20. Ziomek Aldona
św. Jadwiga Królowa

 

1. Wardęga Jadwiga - Zelatorka
2. Maria Krzak
3. Maria Kotas
4. Maria Kotas
5. Rozalia Jodłowska
6. Katarzyna Jodłowska
7. Waleria Górowska
8. Teresa Laciuga
9. Krystyna Piekarczyk
10. Maria Chochorowska
11. Maria Kasprzyk
12. Janina Szyszka
13. Apolonia Poparda
14. Maria Poparda
15. Monika Zięcina
16. Celina Zięba
17. Grażyna Maciuszek
18. Helena Witkowska
19. Jolanta Migacz
20. Katarzyna Duda
św. Bernadetta Soubirous

 

 

1. Plata Bernadeta - Zelatorka
2. Janina Plata
3. Maria Plata
4. Helena Ciapała
5. Krystyna Konstanty
6. Zofia Konar
7. Maria Szabla
8. Ewa Kasprzyk
9. Bożena Makos
10. Małgorzata Gomółka
11. Irena Gargas
12. Małgorzata Biel
13. Bernadetta Potoczny
14. Janina Maciuszek
15. Rozalia Kocańda
16. Urszula Słowik
17. Jadwiga Winiarska
18. Maria Schneider
19. Małgorzata Ligas
20. Danuta Kaim
św. Teresa z Lisieux

 

1. Cycoń Maria - Zelatorka
2. Wastag Stefania
3. Brotoń Maria
4. Mordarska Genowefa
5. Fiut Helena
6. Olszak Bogusława
7. Bodziony Weronika
8. Orczykowska Irena
9. Plata Krystyna
10. Zarabska Maria
11. Babik Irena
12. Koszkul Maria
13. Witecka Irena
14. Gomółka Janina
15. Mężyk Maria
16. Migacz Maria
17. Cycoń Krystyna
18. Kwoka Ewa
19. Szelec Dorota
20. Cycoń Maria
św. Juda Tadeusz

 

1. Nawalaniec Maria - Zelatorka
2. Bodziony Anna
3. Bodziony Stefania
4. Błaszczyk Bogusława
5. Buczek Władysława
6. Dyrek Helena
7. Klag Katarzyna
8. Łatka Kunegunda
9. Maciuszek Stanisława
10. Nawalaniec Lidia
11. Olchawska Grażyna
12. Olszak Helena
13. Potoczna Magdalena
14. Pyrdoł Maria
15. Stec Teresa
16. Zgrzeblak Jadwiga
17. Wójcik Waleria
18. Owsianka Bożena
19. Zielińska Maria
20. Zgrzeblak Celina
św. Maksymilian Maria Kolbe

 

 

1. Bodziony Stanisław - Zelator
2. Bodziony Mariusz
3. Bodziony Stanisław
4. Zieliński Czesław
5. Matjaszek Zbigniew
6. Kumor Rafał
7. Józef Witkowski
8. Dara Józef
9. Mężyk Józef
10. Migacz Wojciech
11. Połeć Józef
12. Plata Stanisław
13. Dara Eugeniusz
14. Gomółka Wiesław
15. Migacz Andrzej
16. Szabla Stanisław
17. Lorek Franciszek
18. Ruchała Adam
19. Plata Wojciech
20. Tomasiak Kazimierz
bł. ks. Jerzy Popiełuszko

 

 

1. Hadała Maria - Zelatorka
2. Gargula Maria
3. Kasprzyk Rozalia
4. Bodziony Elżbieta
5. Smaga Maria
6. Kiklica Maria
7. Jurkowska Józefa
8. Gancarczyk Agnieszka
9. Ciapała Barbara
10. Ciapała Katarzyna
11. Ciapała Małgorzata
12. Chełmecka Małgorzata
13. Fiut Krystyna
14. Pasoń Maria
15. Drabik Elżbieta
16. Drabik Krystyna
17. Drabik Irena
18. Padula Maria
19. Golonka Maria
20. Hamiga Zofia

św. Stanisław ze Szczepanowa



 

1. Zieliński Bronisław - Zelator
2. Mordarski Kazimierz
3. Ziomek Jan
4. Tobiasz Tadeusz
5. Zwoliński Antoni
6. Sułkowski Krzysztof
7. Hejmej Teofil
8. Szewczyk Andrzej
9. Zenon Szewczyk
10. Zgrzeblak Teofil
11. Jurkowski Stanisław
12. Gorczowski Stanisław
13. Ciapała Stanisław
14. Pasoń Augustyn
15. Ciuła Jan
16. Adamczyk Jan
17. Piszczek Stanisław
18. Łatka Stanisław
19. Reśko Marcin
20. Nawalaniec Stanisław
św. Antonii

 

 

1. Laciuga Antoni - Zelator
2. Laciuga Władysław
3. Laciuga Stanisław
4. Zięba Bogdan
5. Kotas Dariusz
6. Gomółka Marek
7. Bodziony Stanisław
8. Jodłowski Stanisław
9. Niemiec Stanisław
10. Kucak Jerzy
11. Witkowski Piotr
12. Stachoń Andrzej
13. Zarabski Antoni
14. Śledź Jan
15. Karpierz Władysław
16. Majerski Jan
17. Rams Józef
18. Potoniec Augustyn
19. Piekarczyk Krzysztof
20. Maciuszek Marek
św. Rita

 

 

1. Koral Krystyna - Zelatorka
2. Hasior Irena
3. Hasior Iwona
4. Olszak Danuta
5. Pasoń Stefania
6. Pasoń Beata
7. Pasoń Maria
8. Pasoń Maria
9. Pasoń Stanisława
10. Zielińska Janina
11. Zielińska Barbara
12. Bodziony Krystyna
13. Gorlach Jadwiga
14. Rams Stanisława
15. Pietruszka Anna
16. Matiaszek Maria
17. Konstanty Stanisława
18. Plata Jadwiga
19. Duda Jadwiga
20. Zielińska Lucyna
św. Faustyna Kowalska

 

 

1. Maciuszek Zofia - Zelatorka
2. Cięciwa Józefa
3. Ciapała Anna
4. Dyrek Janina
5. Dziedzic Aneta
6. Fiut Kinga
7. Fiut Małgorzata
8. Gąsiorowska Ewa
9. Golonka Teresa
10. Górczyk Irena
11. Jurczak Władysława
12. Kluska Lucyna
13. Krajińska Helena
14. Kowalczyk Małgorzata
15. Maciuszek Mirosława
16. Maciuszek Zofia
17. Olszak Anna
18. Plata Danuta
19. Sołtys Maria
20. Wachna Grażyna
św. Maria Magdalena

 

1. Łękawska Maria - Zelatorka
2. Banach Cecylia
3. Cabała Jadwiga
4. Wójcik Maria
5. Cięciwa-Urbaniak Marta
6. Czernkowska Ewa
7. Drabik Elżbieta
8. Drabik Zofia
9. Dyrek Agata
10. Dyrek Wanda
11. Kołodziej Antoni
12. Leśniak Teresa
13. Ociepka Józefa
14. Oleś Małgorzata
15. Plata Maria
16. Pociecha Zofia
17. Ruchała Maria
18. Rusnarczyk Maria
19. Konar Zofia
20. Witkowska Krystyna
św. Teresa z Avila

 

1. Ciągło Ludwika - Zelatorka
2. Migacz Maria
3. Krężołęk Maria
4. Sułkowska Zofia
5. Owsianka Anna
6. Tokarczyk Anna
7. Gromala Krystyna
8. Ciągło Bożena
9. Duda Elżbieta
10. Świechowska Maria
11. Laciuga Zofia
12. Ciągło Jadwiga
13. Fiut Anna
14. Kos Grażyna
15. Pietrzak Rozalia
16. Fryzowicz Małgorzata
17. Świechowska Katarzyna
18. Salomon Alicja
19. Kotarba Anita
20. Kruczek Agnieszka
Matka Boska Ostrobramska

 

 

1. Mordarska Maria - Zelatorka
2. Głuc Stanisława
3. Owsianka Lucyna
4. Citak Józefa
5. Świerk Cecylia
6. Klimek Ludwika
7. Marcinowska Izabela
8. Klimek Alina
9. Baszczyn Zofia
10. Karkoszka Monika
11. Zygmunt Maria
12. Kozielec Magdalena
13. Bodziony Edyta
14. Mordarska Janina
15. Mordarska Irena
16. Kantor Agnieszka
17. Gomółka Maria
18. Migacz Anna
19. Zięcina Władysława
20. Szewczyk Anna
św. Urszula Ledóchowska

 

 

1. Szkaradek Maria - Zelatorka
2. Bodziony Maria
3. Czerpak Bronisława
4. Cabała Danuta
5. Kwoka Anna
6. Kolasa Jolanta
7. Klag Zofia
8. Jeleń Anna
9. Niemiec Maria
10. Plata Józefa
11. Oprzędek Aniela
12. Stachoń Krystyna
13. Stachoń Anna
14. Święs Bogumiła
15. Śledź Halina
16. Wilk Julia
17. Witkowska Władysława
18. Witkowska Stanisława
19. Zarabska Lucyna
20. Zwolińska Maria
Matka Boska Fatimska

 

 

1. Ciągło Genowefa - Zelatorka
2. Konstanty Janina
3. Konstanty Zofia
4. Majerska Jadwiga
5. Wójcik Teresa
6. Obrzud Leonia
7. Buźniak Zofia
8. Lorczyk ……………
9. Migacz Maria
10. Reśko Stanisława
11. Reśko Barbara
12. Zawilińska Zofia
13. Konstanty Genowefa
14. Zygmunt Leonia
15. Malinowska Maria
16. Łatka Stanisława
17. Skoczeń Helena
18. Konstanty Kunegunda
19. Buczek Wiesława
20. Duda Krystyna
św. Elżbieta

 

 

1. Anna Lorczyk - Zelatorka
2. Bodziony Wanda
3. Chochorowska Helena
4. Dora Ewa
5. Duda Małgorzata
6. Gomółka Stanisława
7. Jachowicz Monika
8. Kamińska Elżbieta
9. Kos Elżbieta
10. Matiaszek Renata

11. Migacz Maria
12. Migacz Rozalia
13. Porębska Władysława
14. Porębska Kunegunda
15. Skrzymowska Genowefa
16. Waligóra Zofia
17. Zwolińska Krystyna
18. Żelasko Kazimiera
19. Żelasko Janina

MB Nieustającej Pomocy



 

 

1. Jurkowska Władysława Maria
2. Hejmej Zofia
3. Golonka Barbara
4. Pietrzyk Irena
5. Patynowska Katarzyna
6. Kolbusz Teresa
7. Błaszczyk Cecylia
8. Pietrzak Małgorzata
9. Jurkowska Genowefa
10. Twardowska Maria
11. Pietrzyk Maria
12. Zwolińska Anna
13. Zwolińska Wiesława
14. Kita Paulina
15. Golonka Bronisława
16. Łukasik Maria
17. Patynowska Maria
18. Pasiut Beata
19. Nawalaniec Teresa
20. Piszczek Teresa

św. Ojciec PIO



 

 

1. Olchawa Danuta - Zelatorka
2. Bieniek Teresa
3. Chmiel Maria
4. Jodłowska Barbara
5. Koral Teresa
6. Kowalczyk Marta
7. Kurowska Justyna
8. Malinowska Czesława
9. Malinowska Zofia
10. Olchawa Anna
11. Pietrucha Helena
12. Śledź Stanisława
13. Śledź Stanisława
14. Turek Jadwiga
15. Turek Janina
16. Waligóra Maria
17. Waligóra Zofia
18. Zaryczny Maria
19. Zaryczny Maria
20. Zygmunt Aniela

Matka Boża Różańcowa



 

 

1. Olga Bodziony- Zelatorka
2. Plata Maria
3. Gomółka Lucyna
4. Jurkowska Kunegunda
5. Plata Maria
6. Gromala Teresa
7. Połeć Maria
8. Kotas Maria
9. Kijek Elżbieta
10. Niemiec Władysława
11. Gąsiorowska Michalina
12. Hejmej Teresa
13. Banach Aleksandra
14. Gomółka Stefania
15. Lisek Kunegunda
16. Gomółka Helena
17. Gomółka Irena
18. Wieniec Janina
19. Witkowska Agnieszka
20. Kmiecik Maria

św. Jan Nepomucen



 

 

1. Biel Ludwika - Zelatorka
2. Biel Alina
3. Biel Łucja
4. Tokarczyk Anna
5. Olszak Wiesława
6. Biel-Hajduga Urszula
7. Gil Teresa
8. Golonka Janina
9. Hejmej Władysława
10. Kos Maria
11. Kos Agnieszka
12. Główczyk Urszula
13. Plata Teresa
14. Olszak Genowefa
15. Jurkowska Irena
16. Pasoń Czesława
17. Jurkowska Bogusława
18. Jurkowska Anna
19. Olszak Stefania
20. Węgrzynowska Urszula

Święta Rodzina



 

 

1. Maciuszek Maria - Zelatorka
2. Błaszczyk Lucyna
3. Bodziony Katarzyna
4. Bodziony Marzena
5. Bodziony Hanna
6. Błaszczyk Maria
7. Duda Janina
8. Iwan Zofia
9. Jurkowska Małgorzata
10. Kozik Kazimiera
11. Kroczek Maria
12. Kruczek Władysława
13. Liber Alina
14. Liber Marzena
15. Maciuszek Helena
16. Łatka Maria
17. Olchawa Lucyna
18. Pietrzak Maria
19. Szabla Lucyna
20. Szabla Maria

św. Jan Ewangelista



 

 

1. Łatka Jan - Zelator
2. Łatka Józef
3. Łatka Robert
4. Skoczeń Stanisław
5. Potoniec Jan
6. Plata Józef
7. Hejmej Bogdan
8. Pasoń Czesław
9. Stachoń Dawid
10. Bodziony Krzysztof
11. Konstanty Leszek
12. Łatka Jarosław
13. Klimek Stanisław
14. Olchawski Jan
15. Pyrdoł Władysław
16. Konstanty Józef
17. Pasiut Franciszek
18. Koral Józef
19. Zieliński Krzysztof
20. Łatka Zygmunt

św. Papież Jan Paweł II



 

 

1. Stanisław Jodłowski - Zelator
2. Jan Olchawa
3. Stanisław Zięba
4. Bogdan Śledź
5. Władysław Czerpak
6. Andrzej Waligóra
7. Józef Szkaradek
8. Bogdan Jeleń
9. Czesław Waligóra
10. Józef Plata
11. Mariusz Zaryczny
12. Mieczysław Chmiel
13. Stanisław Turek
14. Czesław Pietrucha
15. Bronisław Zięba
16. Jarosław Szabla
17. Antoni Szabla
18. Jakub Waligóra
19. Józef Krzyżak
20. Janusz Święs

Matka Boża Częstochowska



 

 

1. Aniela Łatka - Zelatorka
2. Bożena Łatka
3. Maria Łatka
4. Stefania Łatka
5. Renalia Łatka
6. Anna Łatka
7. Małgorzata Łatka
8. Jolanta Łatka
9. Elżbieta Dara
10. Anna Gąsiorowska
11. Zofia Szelec
12. Wanda Szelec
13. Teresa Plata
14. Irena Gorczowska
15. Beata Stachoń
16. Maria Homoncik
17. Stanisława Kunicka
18. Władysława Ciapała
19. Anna Gamoń
20. Lucyna Szewczyk

św. Zofia



 

 

1. Zgrzeblak Zofia - Zelatorka
2. Monika Tyrkiel
3. Janina Pulit
4. Elżbieta Krzyżak
5. Maria Jodłowska
6. Helena Rzepiel
7. Helena Król
8. Maria Jodłowska
9. Katarzyna Bienias
10. Elżbieta Bienias
11. Teresa Bienias
12. Rozalia Bienias
13. Stefania Kotarba
14. Krystyna Waligóra
15. Maria Gomółka
16. Bronisława Pasiut
17. Agnieszka Gorzowska
18. Agata Pawlik
19. Kazimiera Zgrzeblak
20. Maria Gonciarz

św. Łukasz



 

 

1. Plata Krystyna - Zelatorka
2. Jurkowska Maria
3. Łatka Anna
4. Łatka Stanisława
5. Laciuga Łucja
6. Szabla Bernadeta
7. Bodziony Halina
8. Ruchała Teresa
9. Gomółka Stanisława
10. Gomóła Kunegunda
11. Żelasko Józefa
12. Janik Jadwiga
13. Plata Maria
14. Smoleń Stanisława
15. Mikulec Romana
16. Zieleń Barbara
17. Skrzymowska Halina
18. Ciągło Krystyna
19. Fiut Zofia
20. Bodziony Barbara
św. Paweł Apostoł

 

 

1. Turek Stanisław - Zelator
2. Zieliński Piotr
3. Szabla Jarosław
4. Zięba Paweł
5. Turek Piotr
6. Kowalczyk Kazimierz
7. Turek Andrzej
8. Olchawa Andrzej
9. Bodziony Krzysztof
10. Malinowski Adam
11. Potoczek Rafał
12. Bieniek Władysław
13. Plata Bolesław
14. Plata Edward
15. Wilk Józef
16. Waligóra Robert
17. Zarabski Jan
18. Bodziony Tadeusz
19. Chochorowski Waldemar
20. Malinowski Jan

św. Cecylia



 

 

1. Ruchała Czesława - Zelatorka
2. Morzywołek Janina
3. Radzik Maria
4. Kurowska Celina
5. Schneider Kazimiera
6. Ciągło Stanisława
7. Rumin Joanna
8. Szabla Janina
9. Popardowska Celina
10. Lorek Katarzyna
11. Lorek Antonina
12. Popardowska Maria
13. Popardowska Urszula
14. Ruchała Anna
15. Żelasko Maria
16. Korzym Irena
17. Skrzymowska Stanisława
18. Frączek Krystyna
19. Mróż Danuta
20. Konstanty Anna
św. Krzysztof

 

 

1. Szczygieł Antoni - zelator
2. Babik Antoni
3. Brotoń Rafał
4. Cycoń Wiesław
5. Góra Wiesław
6. Lorek Władysław
7. Migacz Bogusław
8. Migacz Bronisław
9. Migacz Krzysztof
10. Migacz Mateusz
11. Migacz Zdzisław
12. Niemiec Janusz
13. Porębski Czesław
14. Porębski Krzysztof
15. Szabla Kazimierz
16. Waligóra Józef
17. Wilczyński Tadeusz
18. Żelasko Krzysztof
19. Żelasko Zbigniew
20. Zwoliński Stanisław
św. Szczepan

 

 

1. Szczepan Owsianka - Zelator
2. Kazimierz Tokarczyk
3. Krzysztof Salamon
4. Jan Citak
5. Sebastian Citak
6. Stanisława Bodziony
7. Władysław Zygmunt
8. Piotr Kruczek
9. Józef Pietruszka
10. Kazimierz Łatka
11. Andrzej Pasoń
12. Henryk Dyrek
13. Stanisław Pogwizd
14. Jan Nawalaniec
15. Roman Nawalaniec
16. Józef Turek
17. Mieczysław Baszczyn
18. Bogusław Szewczyk
19. Sylwester Ciągło
20. Stanisław Łękawski
św. Czesław

 

 

1. Biel Czesław - Zelator
2. Marcinowski Bogdan
3. Ruchała Roman
4. Frączek Stanisław
5. Popardowski Roman
6. Skupień Władysław
7. Migacz Eugeniusz
8. Migacz Czesław
9. Kurowski Antoni
10. Kowalkowski Kazimierz
11. Ciągło Stanisław
12. Plata Czesław
13. Ciągło Stanisław
14. Ciągło Zenon
15. Maciuszek Mieczysław
16. Plata Stanisław
17. Bodziony Czesław
18. Popardowski Leon
19. Lorek Robert
20. Ruchała Jakub
św. Michał Archanioł

 

 

1. Józef Lorczyk -Zelator
2. Adam Lorczyk
3. Bogusław Majerski
4. Adam Waligóra
5. Józef Zgrzeblak
6. Józef Nawalaniec
7. Stanisław Zgrzeblak
8. Józef Basta
9. Jan łabuda
10. Władysław Wójcik
11. Stanisław Konstanty
12. Stanisław Bodziony
13. Czesław Czernkowski
14. Czesław Bodziony
15. Czesław Duda
16. Szczepan Waśko
17. Michał Pasoń
18. Józef Gorczowski
19. Andrzej Lorczyk
20. Mieczysław Smoleń
Matka Boża Tuchowska

 

 

1. Janina Lorczyk - Zelatorka
2. Janina Lorczyk (synowa)
3. Anna Waligóra
4. Elżbieta Majerska
5. Barbara Malaga
6. Barbara Bodziony
7. Agata Waligóra
8. Maria Bodziony
9. Leokadia Nawalaniec
10. Anna Turek
11. Anna Duda
12. Anna Król
13. Anna Hejmej
14. Maria Krajewska
15. Bronisława Maciuszek
16. Teresa Zielińska
17. Halina Zielińska
18. Janina Nawalaniec
19. Danuta Perełka
20. Maria Zielińska
św. Agata

 

 

1. Plata Bogumiła - zelatorka
2. Majda Mariola
3. Lizoń Elżbieta
4. Michoń Irena
5. Majerska Małgorzata
6. Brotoń Nodburga
7. Poparda Agata
8. Wójcik Krystyna
9. Jacenik Jolanta
10. Tomczyk Wiesława
11. Mąka Kunegunda
12. Wójcik Zofia
13. Zawiślan Zofia
14. Wicher Helena
15. Ziomek Lucyna
16. Klag Stefania
17. Bodziony Aniela
18. Kucia Józefa
19. Waligóra Maria
20.
Matka Boża Kalwaryjska

 

1. Olszak Bronisława - Zelatorka
2. Lech Anna
3. Lech Teresa
4. Nowakowska Helena
5. Gomółka Grażyna
6. Kuchciak Maria
7. Plata Aleksandra
8. Wilk Barbara
9. Plata Maria
10. Hejmej Aleksandra
11. Dyrek Agata
12. Zwolińska Edyta
13. Plata Grażyna
14. Banach Zofia
15. Kostrzewa Zofia
16. Plata Wiesława
17. Gomółka Zofia
18. Gomółka Maria
19. Pietruszka Zofia
20. Porębska Władysława
Matka Boska Pompejańska

 

1. Barbara Oprzędek-Szlęk - zelatorka
2. Katarzyna Jurek
3. Bronisława Szelec
4. Agata Szabla
5. Maria Zięba
6. Justyna Zygmunt
7. Katarzyna Skoczeń
8. Małgorzata Turek
9. Anna Śledź
10. Anna Turek
11. Katarzyna Pulit
12. Sabina Wiatr
13. Elżbieta Śledź
14. Agnieszka Turek
15. Urszula Plata
16. Lidia Nawalaniec
17. Iwona Baranowska
18. Ewa Dyrek
19. Barbara Maciuszek
20. Barbara Maciuszek

Róże Różańcowe Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

bł. Karolina

 

 

1. Konstanty Wojciech - Zelator
2. Pietrzyk Danuta
3. Kula Kamil
4. Ziomek Michał
5. Zielińska Klaudia
6. Konstanty Kinga
7. Migacz Iwona
8. Zielińska Karolina
9. Piękoś Katarzyna
10. Golonka Elżbieta
11. Migacz Konrad
12. Kulak Magdalena
13. Skoczeń Sebastian
14. Błaszczyk Monika
15. Błaszczyk Agnieszka
16. Twardowska Eryka
17. Skoczeń Paweł
18. Zielińska Brygida
19. Gomółka Justyna
20. Łatka Kamil

św. Stanisław Kostka



 

 

1. Agnieszka Turek - Zelatorka
2. Gancarz Katarzyna
3. Mrówka Sylwia
4. Błaszczyk Paulina
5. Zielińska Kinga
6. Pawłowska Paulina
7. Duda Andżelika
8. Nieć Karolina
9. Jurkowska Magdalena
10. Pietrzyk Ewa
11. Jodłowska Małgorzata
12. Bodziony Aneta
13. Fiut Marcin
14. Dyrek Patrycja
15. Grzesik Kasia
16. Olszak Angelika
17. Piękoś Natalia
18. Iwan Michał
19. Oleś Patrycja
20. Oleś Karolina
św. Maria Goretti

 

 

1. Gomółka Sylwia - Zelatorka
2. Jurkowska Marzena
3. Obrzut Julia
4. Nawalaniec Beata
5. Pasiut Agata
6. Kasprzyk Patrycja
7. Łukasik Paulina
8. Migacz Kamil
9. Gorczowski Piotr
10. Potoczny Bartłomiej
11. Banach Jakub
12. Dyrek Michał
13. Piszczek Anna
14. Kurowska Anna
15. Malinowska Alicja
16. Pasoń Katarzyna
17. Duda Dominika
18. Jurczak Sebastian
19. Oleksy Monika
20.
 

Róże Różańcowe Dziewczęcej Służby Maryjnej

św. O. Stanisław Papczyński

 

 

1. Kożuch Paulina - Zelatorka
2. Carbone Sofia
3. Carbone Elizabetta
4. Carbone Samanta
5. Ciągło Agnieszka
6. Kunicka Aleksandra
7. Samek Daniela
8. Maciuszek Natalia
9. Maciuszek Karolina
10. Gomółka Zuzanna
11. Majerska Dominika
12. Idziorek Anna
13. Popardowska Aleksandra
14. Plata Marcelina
15. Buczek Aleksandra
16. Karpierz Kinga
17. Duda Weronika
18. Kotarba Klaudia
19. Lorczyk Wiktoria
20. Bodziony Anna

Matka Boża z Goźlina



 

 

1. Gąsiorowska Aneta - Zelatorka
2. Hejmej Bożena
3. Lech Iwona
4. Plata Karolina
5. Hejmej Bożena
6. Gomółka Angelika
7. Gomółka Aneta
8. Bodziony Marta
9. Tokarczyk Dominika
10. Lech Agnieszka
11. Zięba Klaudia
12. Niemiec Diana
13. Zwolińska Ilona
14. Wilk Alicja
15. Zwolińska Angelika
16. Kostrzewa Aneta
17. Niemiec Oliwia
18.
19.
20.

św. Paulina Jaricot



 

 

1. Babik Natalia- Zelatorka
2. Żelasko Monika
3. Migacz Anna
4. Migacz Angelika
5. Lorczyk Aleksandra
6. Lorczyk Magdalena
7. Żelasko Karolina
8. Jacenik Joanna
9. Szelec Izabela
10. Szewczyk Katarzyna
11. Migacz Paulina
12. Migacz Zuzanna
13. Witkowska Milena
14. Mikulec Paulina
15.
16.
17.
18.
19.
20.

św. Barbara



 

 

1. Turek Patrycja - Zelatorka
2. Turek Kinga
3. Zięba Anna
4. Mężyk Brygida
5. Zielińska Wiktoria
6. Szabla Marcelina
7. Turek Alicja
8. Turek Izabela
9. Jeleń Weronika
10. Kowalczyk Magdalena
11. Łatka Klaudia
12. Czerpak Anna
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.

św. Jan XXIII



 

 

1. Łatka Anna - Zelatorka
2. Bodziony Natalia
3. Fiut Gabriela
4. Kasprzycka Martyna
5. Gucwa Gabriela
6. Duda Emilia
7. Koszyk Beata
8. Gomółka Aleksandra
9. Poparda Sylwia
10. Hebda Agnieszka
11. Hebda Kinga
12. Olchawa Klaudia
13. Gancarczyk Zuzanna
14. Gomółka Laura
15. Pietrzak Oliwia
16. Klimek Patrycja
17. Pasoń Barbara
18. Kruczek Weronika
19. Duda Magdalena
20. Ruchała Oliwia