Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przeżywamy dzisiaj XV Niedzielę Zwykłą. W tym tygodniu zakończono prace przy rozbiórce organów celem podjęcia ich konserwacji. Po odpuście parafialnym przystąpimy do remontu chóru. Będziemy prosić o pomoc osoby z numeru. Wypłacono również pierwszą ratę na remont organów. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tacę lub przez poszczególne rodziny.

2. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską,która odbędzie się od 17 do 25 sierpnia. Szczegóły na afiszach w gablocie i w kancelarii parafialnej.

3. Rozpoczynamy odpust ku czci św. Kingi. Będzie on trwał od 16 - 22 lipca. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach.

4. W środę 18. dzień miesiąca. O 18:00 nowenna do św. O. Stanisława Papczyńskiego. Zapraszamy do licznego udziału.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli"  i "Miłujcie się!".

Szczęść Boże!