Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Wielkiego Postu - Niedzielę Ad Gentes - jest to dzień modlitw za misje i misjonarzy

2. Pragniemy przypomnieć porządek nabożeństw w dniu dzisiejszym w kościele parafialnym:
Msze święte o godz. 7.00; 9.00; 11.00;
Droga Krzyżowa o godz. 14.00;
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00, a następnie Msza święta. W kaplicach pomocniczych Msze święte bez zmian.

3. W poniedziałek z okazji 18-tego dnia miesiąca o godz. 18.00 Msza święta i nowenna do św. o. Stanisława Papczyńskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przy relikwiach Świętego.

4. We wtorek Uroczystość świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu odpust w kaplicy w Gostwicy. Msza święta o godz. 17.00.

5. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych członkowie Caritas rozprowadzać będą baranki wielkanocne i paschaliki.

6. Podczas ostatniej bardzo dotkliwej wichury na cmentarzu parafialnym powstał ogromny nieporządek. Służby komunalne uporządkowały alejki cmentarza. Jest prośba o uporządkowanie grobów i grobowców na cmentarzu.

7. W ostatnim czasie odeszli do wieczności + Józef URBANIAK z Mokrej Wsi oraz + Zenon MACIUSZEK, pochodzący z Rogów a mieszkający w Katowicach. Pogrzeb + Zenona będzie w czwartek (Różaniec o godz. 12.30, Msza św. o godz. 13.00). Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

Szczęść Boże!