Ogłoszenia duszpasterskie

1.Przeżywamy XXXIII niedzielę zwykłą.Z woli Ojca Świętego jest to Światowy Dzień Ubogich.

2. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemyUroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - będzie to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to również dzień Liturgicznej Służby Ołtarza oraz święto Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. O godz. 11.00 Msza św. w intencji członków Akcji Katolickiej naszej parafii.

3. Przez cały tydzień modlimy się za duszami naszych zmarłych w wypominkach listopadowych i modlitwie różańcowej pół godziny przed wieczorną Mszą świętą, czyli o godz. 16.30. W niedzielę, przed Mszą św. o godz. 7.00, 9.00 i 16.00 - odczytywane są wypominki roczne. Gdyby podczas odczytywania pojawiły się pomyłki - prosimy to zgłosić kapłanowi.

4. We czwartek o godz. 18.00 spotkanie nowej Rady Parafialnej i Gospodarczej na plebanii.

5. W piątek o godz. 18.00 w kościele pw. Św. Elżbiety w Starym Sączuodbędzie się uroczysty obrzęd ustanowienia nowych lektorów, którego dokona ks. Biskup Leszek Leszkiewicz. Wśród  kandydatów są również chłopcy z naszej parafii. Nowych lektorów obejmijmy naszą modlitwą, aby gorliwie i radośnie służyli Chrystusowi Panu przy ołtarzu.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej - Gościa Niedzielnego.

Szczęść Boże!