Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przeżywamy XXV niedzielę zwykłą. W przyszłą niedzielę na prymarii i w kaplicach zmiana tajemnic Różańca świętego.

2. Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w wielkie dzieło dziękczynienia za dar beatyfikacji św. o. Stanisława Papczyńskiego. Gorąco chcemy podziękować Strażakom, Orkiestrze Straży Granicznej i wszystkim Organizatorom.

3. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w piątek śś. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

4. W tym tygodniu spotkania kandydatów do bierzmowania na Mszy świętej o godz. 18:00:
We wtorek - uczniowie klas VI Szkoły Podstawowej (z terenu całej parafii)
W środę - uczniowie klas VII Szkoły Podstawowej i II Gimnazjum
W czwartek - uczniowie klas III Gimnazjum

5. Spotkanie popielgrzymkowe Grupy 19 Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej w sobotę 30 września o godz. 17:30 w kościele w Ochotnicy Dolnej.

6. W przyszłą niedzielę w ramach prowadzonej przez Caritas akcji charytatywnej "Chleb za chleb" po Mszach św. będzie można wspomóc potrzebujących, nabywając symboliczny "Chlebek miłosierdzia" w cenie co najmniej 5 zł. Chlebki będą rozprowadzane przez parafialną Caritas.

7. Spotkania Liturgicznej Służby Ołtarza:
Ministranci - w środy o godz. 17:00
Ceremoniarze i lektorzy - w piątki o godz. 17:00
Od Najbliższej soboty w Starym Sączu rozpoczyna się kurs lektorski.
Ks. Opiekun LSO zachęca chłopców do wstąpienia w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza.

8. W minionym tygodniu odszedł do wieczności: + Józef HEJMEJ z Juraszowej. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej - "Gościa Niedzielnego".

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożej opieki i błogosławieństwa Bożego.

Szczęść Boże!