Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przeżywamy dziś II niedzielę miesiąca stycznia - święto Chrztu Pańskiego. Tą uroczystością kończymy liturgicznie okres Bożego Narodzenia.
Składka przeznaczona jest na cele gospodarcze naszej parafii - na remont organów.
Dziś po nabożeństwi wieczornym o godz. 17.00 występ sławnego chóru katedralnego z Tarnowa Puellae Orantes ze śpiewem kolęd.

2. W piątek z racji 18-tego dnia miesiąca Msza Święta i Nowenna do św. o. Stanisława Papczyńskiego o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przy relikwiach św. o. Stanisława.

3. W przyszłą niedzielę, tj. 20 stycznia podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 kolędować będzie Zespół Regionalny "Małe Podegrodzie". Koncert kolęd rozpocznie się już o godz. 10.45 i dedykowany będzie Babciom i Dziadkom z okazji ich święta. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

4. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszła do wieczności: + Teresa JAWORSKA z Juraszowej. Jej pogrzeb dziś: Różaniec o godz. 13.30, Msza święta pogrzebowa o godz. 14.00. Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, a wśród nich Ks. prałatowi Antoniemu Potońcowi życzymy obfitości Bożych łask i zapraszamy do Stołu Pańskiego.

Szczęść Boże!