Odwiedziny duszpasterskie

Poniedziałek 14 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr - od godz. 14.00 - Mokra Wieś - centrum - od państwa Balbiny i Jerzego Olszak do państwa Beaty i Łukasza Jurkowskich (odcinek podzielony - cz. I)
Ks. Kamil - od godz. 14.00 - Stadła - od ul. Spacerowej - od państwa Małgorzaty i Bogdana Ciapała do państwa Doroty i Stanisława Banach (odcinek podzielony - cz. I)
Ks. Mateusz - od godz. 14.00 - Podegrodzie - "Osowie Stolica" - od państwa Agnieszki i Józefa Bodziony do państwa Eweliny i Stanisława Ciuła (odcinek podzielony - cz. I)

Wtorek 15 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr - od godz. 14.00 - Mokra Wieś - centrum - od państwa Grażyny i Henryka Bodziony do państwa Urszuli i Marka Węgrzynowskich (odcinek podzielony - cz. II)
Ks. Kamil - od godz. 14.00 - Stadła - w stronę Podegrodzia - od pani Marii Gargula do państwa Iwony i Szczepana Myszka (odcinek podzielony - cz. II)
Ks. Mateusz - od godz. 14.00 - Podegrodzie "Osowie" - od pani Bronisławy Zawilińskiej do państwa Wioletty i Bogusława Zielińskich (odcinek podzielony - cz. II)

Środa 16 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr - od godz. 14.00 - Podegrodzie - osiedle "Nad wodą" - od pani Władysławy Smoleń osiedlem do państwa Krystyny i Jerzego Kożuch (odcinek podzielony - cz. I)  
Ks. Kamil - od godz. 14.00 - Stadła - od strony Gostwicy - od państwa Anny i Zbigniewa Tokarczyk - w stronę szkoły do pana Zbigniewa Ruchały (odcinek podzielony - cz. I)
Ks. Mateusz - od godz. 14.00 - Podegrodzie - "Osowie" - od państwa Małgorzaty i Janusza Łatka do państwa Zofii i Kazimierza Hejmej (odcinek podzielony - cz. I)

Czwartek 17 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr - od godz. 14.00 - Podegrodzie - osiedle "Nad wodą" - od państwa Małgorzaty i Zenona Waligóra osiedlem do państwa Bożeny i Stanisława Łatka  - (odcinek podzielony cz. II)
Ks. Kamil - od godz. 14.00 - Stadła - od strony szkoły - od państwa Marii i Wojciecha Plata - w stronę ul. Spacerowej - do państwa Zofii i Walentego Maciuszek (odcinek podzielony - cz. II)
Ks. Mateusz - od godz. 14.00 - Podegrodzie - "Osowie" - od pani Władysławy Jurkowskiej do państwa Danuty i Adama Szabla (odcinek podzielony - cz. II)

Sobota 19 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr - od godz. 9.00 - Mokra Wieś - od państwa Urbaniak - do państwa Niemiec (odcinek podzielony - cz. I)
Ks. Kamil - od godz. 9.00 - Barczynka - lewa strona - od pani Zofii Zawilińskiej do państwa Zofii i Bogdana Stachoń
Ks. Mateusz - od godz. 9.00 - Brzegi

Niedziela 20 stycznia 2019 r.

Ks. Kamil - od godz. 13.00 - Stadła - centrum druga strona szkoły od strony Remizy - od państwa Rostockich do państwa Zofii i Krzysztofa Schneider
Ks. Mateusz - od godz. 13.00 - Podegrodzie - "Wały i Pędzicha" - od państwa Angeliki i Mariusza Zgrzeblak do państwa Zofii i Józefa Hamiga
Ks. Piotr - od godz. 15.30 - Mokra Wieś - od państwa Bednarczyk do Tadeusza i Anny Gomółka (odcinek podzielony - cz. II)

Poniedziałek 21 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr - od godz. 14.00 - Naszacowice - od państwa Leszka i Cecylii Gancarczyk do państwa Agnieszki i Piotra Turek (odcinek podzielony - cz. I)
Ks. Kamil - od godz. 14.00 - Barczynka - prawa strona - od państwa Zofii i Franciszka Golonka do państwa Bogumiły i Krzysztofa Ciągło

Wtorek 22 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr - od godz. 14.00 - Naszacowice - od państwa Józefy i Józefa Plata do pana Ignacego Śledzia (odcinek podzielony - cz. II)
Ks. Kamil - od godz. 14.00 - Stadła "Polska Wieś" - od państwa Ireny i Jana Drabik do państwa Joanny i Antoniego Ligas (odcinek podzielony - cz. I)